Sera siporax mini - 270 g

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: S08476
Výrobce: Sera
EAN kód: 4001942084765
Hlídací pes:
Hlídací pes

Vysoce výkonné filtrační médium speciálně pro menší akvária


sera siporax mini  Professional byl speciálně vyvinut pro menší akvária až do objemu 100 litrů. To umožňuje maximální zvětšení povrchu pro usídlení čistících bakterií při současně kompaktní formě. To pak umožňuje biologickou filtraci i při použití menších filtrů. Hodnoty vody se stabilizují dlouhodobě , péče je méně náročná. 
V přírodě hrají filtrační a odbourávací procesy ve vodě jednu z nejdůležitějších rolí. Organické odpady jsou pomocí mikroorganismů přeměněny a jsou pak k dispozici v přirozeném oběhu jako živiny pro vodní rostliny – škodlivé látky jako amonium, nitrit a nitrát jsou odstraněny. Poněvadž v přírodě vzniká málo odpadu v poměru k množství vody, stačí povrch, který je k dispozici, aby usídlil dostatečné množství mikroorganismů.
V akváriu se však nachází malý biotop na malém prostoru. Abychom zajistili plné a bezpečné odbourání organických zbytků, je třeba osídlovací plochu maximálně zvětšit.
sera toho dosáhla jedinečným vysoce výkonným filtračním médiem sera siporax dokonale. 
Na rozdíl od ostatních filtračních kroužků nacházejících se na trhu je tvořen sera siporax slinutým sklem. Jedinečný materiál přesvědčí speciální třírozměrnou strukturou pórů. To umožňuje maximální zvětšení povrchu. Současně vytvoří jemné póry ideální podmínky pro usídlení škodliviny odbourávací bakterie. Poněvadž se jedná o navzájem propojený systém, jsou bakterie permanentně omývány vodou a mohou tak, s největší možnou účinností, odbourávat škodliviny. K tomu dovoluje jedinečné uspořádání pórů samočištění substrátu a tím velmi dlouhou funkčnost filtru.
V kombinaci se specializovanými bakteriemi umožňuje sera siporax mnoho dalších specializovaných využití, jako např. odstranění řas nebo cílenou úpravu vody.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NjkwNW
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: