Sera siporax 15 mm - 1 000 ml

Nedostupné

 

Dostupnost: Na dotaz
Číslo produktu: S08472
Výrobce: Sera
EAN kód: 4001942084727
Hlídací pes:
Hlídací pes

Maximální optimalizace biologické filtrace

Prvotní sera siporax Professional je vhodný pro použití jak ve sladkovodním tak mořském akváriu a stejně tak i v jezírku. Nezávisle na druhu filtru (vnitřní/vnější/stružkový) maximalizuje potřebný povrch pro biologické čištění a poskytuje optimální substrát k usídlení nutných filtračních bakterií. Set obsahuje sera filter biostart  a v něm obsažené čistící bakterie ihned po aplikaci biologicky zaktivují sera siporax Professional a odstartují odbourávání škodlivin z vody. 
V přírodě hrají filtrační a odbourávací procesy ve  vodě jednu z nejdůležitějších rolí. Organické odpady jsou pomocí  mikroorganismů přeměněny a jsou pak k dispozici v přirozeném oběhu jako  živiny pro vodní rostliny – škodlivé látky jako amonium, nitrit a nitrát  jsou odstraněny. Poněvadž v přírodě vzniká málo odpadu v poměru k  množství vody, stačí povrch, který je k dispozici, aby usídlil  dostatečné množství mikroorganismů. 
V akváriu se však nachází malý biotop  na malém prostoru. Abychom zajistili plné a bezpečné odbourání  organických zbytků, je třeba osídlovací plochu maximálně zvětšit. 
sera toho dosáhla jedinečným vysoce výkonným filtračním médiem sera siporax dokonale.  
Na rozdíl od ostatních filtračních  kroužků nacházejících se na trhu je tvořen sera siporax slinutým sklem.  Jedinečný materiál přesvědčí speciální třírozměrnou strukturou pórů. To  umožňuje maximální zvětšení povrchu. Současně vytvoří jemné póry ideální  podmínky pro usídlení škodliviny odbourávací bakterie. Poněvadž se  jedná o navzájem propojený systém, jsou bakterie permanentně omývány  vodou a mohou tak, s největší možnou účinností, odbourávat škodliviny. K  tomu dovoluje jedinečné uspořádání pórů samočištění substrátu a tím  velmi dlouhou funkčnost filtru. 
V kombinaci se specializovanými  bakteriemi umožňuje sera siporax mnoho dalších specializovaných využití,  jako např. odstranění řas nebo cílenou úpravu vody.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NTU2NjZhOD
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: