E-shop        

JBL TopClean II

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 002-6019600
Baleno po: 2 Ks
V boxu: 4 Ks
Výrobce: JBL
EAN kód: 4014162601964
Hlídací pes:
Hlídací pes

JBL TopClean je hladinový sběrač pro sladkovodní i mořská akvária.

  • Odstranění usazenin a cizích těles na vodní hladině: Doplněk k externím filtrům - vysavač pro akvária 60 – 600 litrů (od 35 cm výšky)
  • Vysavač umístěte v akváriu, připojte nasávací hadici vnějšího filtru (namísto dosavadní nasávací trubice), zregulujte seřizovacím vřetenem pro nasávání povrchové vody/z hloubky
  • Univerzální: Na hadice s průměrem 9/12 až 16/22 mm. Plynule regulovatelný sací výkon: Na povrchu i v hloubce. Půlkruhový tvar pro umístění v rohu


Odstranění plísně

Méně častá výměna vody a překrmení mohou vést k filmu (plísni) na povrchu akvária, kterou nelze běžnou odsávací trubicí vnějšího filtru odstranit. Je to bělavá vrstva z bakterií a plísní. Ta brání maximálnímu okysličování vody.


Povrchové a hloubkové nasávání vody


Povrchový vysavač JBL proti plísním účinně zasahuje, a to především preventivně. Hloubkovým odsáváním lze nahradit dosavadní nasávací trubici. Nasávací hřeben se automaticky přizpůsobí proměnlivé hladině vody (např. při odpařování).


Snadná instalace


Vysavač JBL Surface připojte namísto k dosavadní nasávací trubici k vnějšímu filtru. Nasávací komora s přísavkami se upevní v zadním rohu akvária. Regulační tyčí se zvolí poměr mezi povrchovým a hloubkovým odsáváním.


Elegantní design


Seřizovací vřeteno lze z přístroje vyjmout. Povrchový vysavač JBL má elegantní oblý tvar a je vhodný pro hadice s průměrem 9/12 až 16/22 mm.

Balení obsahuje: Povrchový vysavač Top Clean II

Y2JjZWVlN2
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: