E-shop        

DENNERLE V30 Complete 50 ml

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 109-5044577
Výrobce: Dennerle
EAN kód: 4001615044577
Hlídací pes:
Hlídací pes

Profesionální hnojivo
Kompletní hnojivo V30 Complete vzniklo na základě veškerých výsledků z více než 40ti letého výzkumu akvarijních rostlin. Těm dodává všechny živiny, které potřebují pro svůj bujný růst. Všechny živiny a doplňkové látky ve V30 Complete jsou v rostlinám vyhovující a aktivní formě.
Cenné stopové prvky jako je železo, bor a mangan zajistí nádherné vybarvení listů. Zintenzivňují červené a hnědočervené barvy listů, nechávají vyniknout atraktivní kresbu. V30 Complete cíleně vyplňuje mezery ve spektru živin, posiluje rostliny a pomáhá při stagnaci růstu.
Vysoce účinné ochranné pouzdro - takzvané cheláty - udržuje dlouhodobě živiny v takové formě, aby je mohly rostliny snadno přijímat. Při používání tohoto produktu zmizí projevy nedostatku živin, a to dlouhodobě. Rostliny navíc opět získají nádhernou zelenou barvu. Přípravek zaručeně neobsahuje fosfáty a nitráty - nepodporuje růst řas.
INFO: V30 Complete jako samostatné hnojivo
Pokud nemáte dosud žádné zkušenosti s hnojením akvarijních rostlin, můžete zpočátku používat přípravek V30 také pouze jako samostatné hnojivo. Pro dosažení perfektního výsledku přesto doporučujeme používat tento produkt v rámci systému hnojení firmy DENNERLE.

OTQ0ZTQ2Z
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: