E-shop


Úvod »Sladkovodní akvaristika»Akvarijní technika»Přihnojování rostlin»Co2 sety » DENNERLE BIO Starter CO2 set k přihnojování rostlin


        

DENNERLE BIO Starter CO2 set k přihnojování rostlin

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 109-5030075
Výrobce: Dennerle
EAN kód: 4001615030075
Hlídací pes:
Hlídací pes

Popis:
Snadný a bezpečný způsob dodávání CO2 pro akvárium do 60L.

Produkce CO2 a jeho dodávání do akvária probíhají plně automaticky a do nádrže se vždy dostane to správné množství CO2.
Nemusíte cokoliv nastavovat ani měřit. Jednodušeji a pohodlněji to již nejde.
Systém DENNERLE Bio CO2 je proto vhodný pro všechny uživatele, kteří s dodáváním CO2 teprve začínají, či pro ty, kteří si jen chtějí vyzkoušet účinky CO2 ve vlastním akváriu.

Již po několika málo týdnech přidávání CO2 do akvária se dostaví úspěch: rostliny porostou mnohem lépe, budou silnější a vitálnější, jejich listy získají sytě zelenou barvu. Celé akvárium doslova obživne.
Rovnoměrná produkce CO2 díky CO2 Control Gelu.
Systém DENNERLE Bio CO2 využívá staré známé skutečnosti, že kvasinky dokáží v uzavřené nádobě s cukrem bez přívodu kyslíku produkovat oxid uhličitý.
Problematické je ovšem to, že kvasný proces s čistým cukrem sice většinou velmi rychle započne, ale již po několika málo dnech se jeho intenzita výrazně sníží. V důsledku toho se do akvária nejdříve dostane příliš velké množství CO2 a o několik dní později bude dávkování již zanedbatelné.
Dennerle Bio CO2 s CO2 Control Gelem oproti tomu produkuje konstantní množství CO2 po dobu více než 30 dní, tedy více než jednoho měsíce! Každá lahev CO2 vyprodukuje více než 300.000 bublinek oxidu uhličitého. Tento systém tak každý den zajistí optimální hladinu CO2 ve Vašem akváriu.
DENNERLE Bio CO2 s CO2 Control Gelem oproti tomu produkuje konstantní množství CO2 po dobu více než 30 dní, tedy více než jednoho měsíce! Každá lahev CO2 vyprodukuje více než 30.000 bublinek oxidu uhličitého. Tento systém se tak každý den postará o optimální hladinu CO2 ve Vašem akváriu.
 
Obsah balení:

Lahev s CO2 Control Gelem a aktivační kapslí
CO2 reaktor Mini Topper
Termobox - stojan pro lahev
Speciální hadička pro CO2

NTg3YjZlY
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: