E-shop


Úvod »Sladkovodní akvaristika»Akvarijní technika»Osvětlení»Zařivkové T5 » JBL SOLAR NATUR T5 ULTRA 54 W / 1047 mm


        

JBL SOLAR NATUR T5 ULTRA 54 W / 1047 mm

Nedostupné

 

Dostupnost: Na dotaz
Číslo produktu: 002-6175500
Výrobce: JBL
EAN kód: 4014162617552
Hlídací pes:
Hlídací pes

Solární zářivka pro ryby a rostliny z vod osvětlených sluncem, např. jezera Malawi a Tanganjika
Snadná instalace: Zářivku s podstavcem T5 našroubujte do objímky, dokud nezacvakne
Ideální teplota chromatičnosti pro rostliny a ryby: 9000 K – perfektní prevence řas: plný výkon fotosyntézy
Energetická účinnost a výdrž: Třída energetické účinnosti A. Vědecky testováno u IFM Geomar: Souvislé spektrum světla zářivek JBL – srovnatelné s přirozeným slunečním světlem
Balení obsahuje: Zářivka s plným spektrem denního světla pro akvarijní rostliny. Zářivka na 12 měsíců. Vč. upozorňovacího štítku pro výměnu.

 

Světlo jako zdroj energie
Rostliny zásobují vodu životně důležitým kyslíkem. Předcházejí růstu řas, podporují odbourávání škodlivých látek, poskytují úkryt a redukují choroboplodné zárodky. Správné plné spektrum je důležité pro plnohodnotnou fotosyntézu.

Snadná instalace
Snadná instalace: Zářivku s podstavcem T5 našroubujte do objímky, dokud nezacvakne.

Inspirováno přirozenými podmínkami
V barvě světla a rozdělení světelného spektra splňuje zářivka 9000 K potřeby rostlin. To je důležité pro růst a fotosyntézu. Světlo podobné slunečnímu záření zabraňuje růstu řas. Teplé světlo s indexem podání barev 1 A dává vyniknout přirozené kráse rostlin i ryb.


Plné spektrum denního světla
JBL zářivky s plným spektrem vytváří přirozené světelné podmínky a vyváženě napodobují přírodní světelné poměry. Zářivky byly testovány mořským institutem IFM-Geomar Leibnitz-Institut, který je hodnotí jako velmi dobré, "srovnatelné s přirozeným slunečním světlem". Třída energetické účinnosti A je zárukou vynikající úspornosti těchto zářivek.


Spektrum světla v souvislosti s intenzitou světla:
Pro výrobu velmi světlých zářivek se musí zesílit žlutozelená část spektra. K tomu trochu červené a modré na vyrovnání, aby světlo nepůsobilo příliš žlutě. Tak je tomu u většiny zářivek! My nechceme osvětlit obývací pokoj, ale akvárium s živými rostlinami. Ty mají zcela jiné nároky a potřebují pro svůj růst všechny složky spektra viditelného světla (barvy duhy). Proto JBL vyvinulo "zářivky s plným spektrem světla", obsahující všechny části spektra BEZE zbytku, a jsou proto o něco méně světlé, než ostatní zářivky. Výsledek je pak 100%. Otázkou však je, které části světla jsou zakryté!

MDMwZDA4Z
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: