E-shop        

JBL ProTemp b60

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 002-6041300
Výrobce: JBL
EAN kód: 4014162604132
Hlídací pes:
Hlídací pes

Vytápění dna pro optimální růst rostlin v akváriu: Přirozené, tepelné proudění vody, podpora růstu kořenů i rostlin. Pro akvária 300 až 600 l (> 150 cm délky)
Snadná instalace: Vyložte dno akvária topným kabelem 9 m, připevněte přísavkami
Biologický filtr: Zdroj živin jako v přírodě - ideální výživa rostlin. Bez hniloby kvůli stojaté vodě
Energetická úspora a bezpečnost: Topný kabel se silikonovým opláštěním, elektronický transformátor s bezpečnostním nízkým napětím 12V
Balení obsahuje: Kabel k vytápění dna akvárií ProTemp, vč. transformátoru, 9 m topný kabel, 2 x 2,5 m napájecí kabel, 40x přísavka.

 

Cirkulace vody
Ve volné přírodě rostou vodní rostliny lépe, pokud mají k dispozici zdroje prosakujících živin. Z těchto zdrojů si odebírají živiny. Díky mírně teplému ohřívání dna stoupá voda vzhůru a studená voda s obsahem živin a minerálů dolů. Vzniká termické proudění, které přivádí živiny rostlinám přímo ke kořenům.

Snadná instalace
Topný kabel na začátku zakládání akvária položte na vyčištěné dno v rovnoměrných smyčkách. Topný kabel upevněte dodanými přísavkami. Studené vedení kabelu vyveďte z akvária a upevněte k transformátoru.

Bezpečné použití
Pro bezpečné použití v akváriu je topný kabel opláštěn silikonem a napájen energeticky úsporným 60W transformátorem s 12V bezpečným napětím. Transformátor by měl být nainstalován na dobře odvětrávaném místě, chráněném před stříkající vodou. Vytápění dna zajišťuje mírné ohřívání dna, nenahrazuje ale ohřívání celého akvária.

OTkyMm
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: