E-shop        

JBL ProTemp b40

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 002-6041200
Výrobce: JBL
EAN kód: 4014162604125
Hlídací pes:
Hlídací pes

Vytápění dna pro optimální růst rostlin v akváriu: Přirozené, tepelné proudění vody, podpora růstu kořenů i rostlin. Pro akvária 200 až 400 l (cca 100 - 150 cm délky)
Snadná instalace: Vyložte dno akvária topným kabelem 7 m, připevněte přísavkami
Biologický filtr: Zdroj živin jako v přírodě - ideální výživa rostlin. Bez hniloby kvůli stojaté vodě
Energetická úspora a bezpečnost: Topný kabel se silikonovým opláštěním, elektronický transformátor s bezpečnostním nízkým napětím 12V
Balení obsahuje: Kabel k vytápění dna akvárií ProTemp, vč. transformátoru, 7 m topný kabel, 2 x 2,2 m napájecí kabel, 30x přísavka.

 

Cirkulace vody
Ve volné přírodě rostou vodní rostliny lépe, pokud mají k dispozici zdroje prosakujících živin. Z těchto zdrojů si odebírají živiny. Díky mírně teplému ohřívání dna stoupá voda vzhůru a studená voda s obsahem živin a minerálů dolů. Vzniká termické proudění, které přivádí živiny rostlinám přímo ke kořenům.

Snadná instalace
Topný kabel na začátku zakládání akvária položte na vyčištěné dno v rovnoměrných smyčkách. Topný kabel upevněte dodanými přísavkami. Studený přívod kabelu vyveďte z akvária a upevněte k transformátoru.

Bezpečné použití
Pro bezpečné použití v akváriu je topný kabel opláštěn silikonem a napájen energeticky úsporným 40 W transformátorem s 12 V bezpečným napětím. Transformátor by měl být nainstalován na dobře odvětrávaném místě, chráněném před stříkající vodou. Vytápění dna zajišťuje mírné ohřívání dna, nenahrazuje ale ohřívání celého akvária.

MTc1NzNmZ
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: