E-shop        

JBL ProTemp b10

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 002-6041500
Výrobce: JBL
EAN kód: 4014162604156
Hlídací pes:
Hlídací pes

Vytápění dna pro optimální růst rostlin v akváriu: Přirozené, tepelné proudění vody, podpora růstu kořenů i rostlin. Pro akvária 50 až 120 l (cca 60 -80 cm délky)
Snadná instalace: Vyložte dno akvária topným kabelem 3,6 m, připevněte přísavkami
Biologický filtr: Zdroj živin jako v přírodě - ideální výživa rostlin. Bez hniloby kvůli stojaté vodě
Energetická úspora a bezpečnost: Topný kabel se silikonovým opláštěním, úsporný elektronický transformátor s bezpečnostním nízkým napětím 12 V
Balení obsahuje: Topný kabel na dno pro akvária 10 W s elektronickým transformátorem, topný kabel 3,6 m, studený vodič 2 x 1,8 m, 20x přísavka.

 

Cirkulace vody
Ve volné přírodě rostou vodní rostliny lépe, pokud mají k dispozici zdroje prosakujících živin. Z těchto zdrojů si odebírají živiny. Díky mírně teplému ohřívání dna stoupá voda vzhůru a studená voda s obsahem živin a minerálů dolů. Vzniká termické proudění, které přivádí živiny rostlinám přímo ke kořenům.

Snadná instalace
Topný kabel na začátku zakládání akvária položte na vyčištěné dno v rovnoměrných smyčkách. Topný kabel upevněte dodanými přísavkami. Studené vedení kabelu vyveďte z akvária a upevněte k transformátoru. Rozdělení studeného a teplého kabelu můžete rozpoznat snadno podle černých pruhů na kabelu.

Bezpečné použití
Pro bezpečné použití v akváriu je topný kabel opláštěn silikonem a napájen energeticky úsporným 10W transformátorem s 12V bezpečným nízkým napětím. Transformátor by měl být nainstalován na dobře odvětrávaném místě, chráněném před stříkající vodou. Vytápění zajišťuje mírné ohřívání dna, mělo by být ale pro teplovodní ryby každopádně doplněno běžným ohřívačem (JBL ProTemp s).

MmVmY2R
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: