E-shop


Úvod »Sladkovodní akvaristika»Akvarijní technika»Filtrační media»Bioologická » JBL filtrační pěna modrá jemná 50x50x2,5cm


        

JBL filtrační pěna modrá jemná 50x50x2,5cm

Nedostupné

 

Dostupnost: Na dotaz
Číslo produktu: 002-6256200
Výrobce: JBL
EAN kód: 4014162625625
Hlídací pes:
Hlídací pes

Rychlé odstranění zakalení ve sladkovodní a mořské vodě v akváriích a jezírkách: Pěnový materiál pro opakované použití ve filtrech
Snadná aplikace: Individuální přířez pěnového materiálu (vhodný pro všechny filtry). Vložka jako filtrační stupeň pro předfiltraci nebo dlouhodobou filtraci.


Křišťálově čistá voda: Filtrace plovoucích řas a zakalení. Velký povrch pro usídlení čisticích bakterií
Neuvolňuje škodlivé látky – jemný pěnový materiál neutrální ve vodě s šířkou pórů 30 ppi
Balení obsahuje: 1 vymývatelná filtrační rohož z pěnového materiálu 50x50 cm pro všechny typy filtrů, dostupná v tloušťce 2,5 cm, 5 cm a 10 cm.

 

Čistá a zdravá voda
Zbytky rostlin, krmiva a produkty látkové výměny zhoršují kvalitu vody v akváriu. Dobrá kvalita vody podporuje zdraví ryb a rostlin v akváriu. Toho lze dosáhnout nejrůznějšími filtry a filtračními materiály. Filtry nasávají vodu z akvária a filtrační materiál z ní absorbuje nečistoty a odpadní látky.

Snadné použití
Pěnovou hmotu přiřízněte o cca 1-2 mm větší než je příslušný průřez filtru a vložte jako poslední filtrační stupeň. Dbejte na to, aby se netvořily mezery mezi vnitřní stěnou a filtrem. Pěnový materiál má jemné póry a používá se jako předfiltrační nebo dlouhodobá filtrační hmota.

Jemná filtrace
Jemný materiál filtruje z vody nejmenší částice od 1/1000 mm. Plovoucí řasy a nejjemnější zakalení tak lze z vody odstranit ve velmi krátké době.

Absolutní bezpečnost
Neuvolňuje do vody škodlivé látky díky neutrálnímu pěnovému materiálu. Otevřené póry zhotovené speciální vysokotlakou technologií.

OGIwO
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: