Ocean Free Hydra Filtron 1000

Dostupné

 

Dostupnost: Dostupné
Číslo produktu: 111-260270
Výrobce: YI HU Trading
EAN kód: 8887677260270
Hlídací pes:
Hlídací pes

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Ocean Free Hydra Filtron 1500
111-260287
Ocean Free Hydra Filtron 1500
 

Vytváření stabilního a bezpečného prostředí

Přírodní krása akvária vytváří zábavu a vzrušení ve vašem obývacím prostoru. Úspěšné udržování ryb vyžaduje, aby vodní fandové rozuměli základním zásadám chovu ryb a prováděli pravidelnou údržbu akvária. Špatná kvalita vody je nejhorší noční můrou každého vodního fandy, protože nepříznivé vodní podmínky (tj. Vysoké hladiny amoniaku, nadměrné množství živin) by mohly potenciálně stresovat a zabíjet obyvatele akvária.

Funkce

Čtyřstupňové čištění vody společnosti Hydra Filtron přesahuje konvenční třístupňovou filtraci (Mechanická, Biologická, Chemická) a zahrnuje revoluční technologii Hydro-Pure.

Technologie Hydro-Pure využívá Hydroxyl Radicals (-OH) k urychlení doby spuštění akvária (cyklování) z obvyklých 4 až 5 týdnů s do 1 týdne, snižuje zápach vody a nadále udržuje křišťálově čistou nádrž.

3 fáze technologie Hydro-Pure

  • Fáze 1. Akvarijní voda obsahující protein, amoniak (NH3) a dusitan (NO2-).
  • Fáze 2. Kata-čistá mediální reakce produkuje reaktivní hydroxylové radikály (• OH) z vody. Hydroxylové radikály (• OH) redukují bílkoviny, toxické vedlejší produkty jako amoniak (NH3), dusitany (NO2-) a zápach z vedlejších produktů na bázi síry.
  • Fáze 3. Biologicky čistá a zdravá voda pro ryby a bezobratlé.

Biologické médium 3DM

Hydra Filtron používá 3DM, pH neutrální revoluční minerální médium na bázi minerálů, které obsahuje nejmodernější výrobní techniky a technologie, aby vytvořilo toto makroporézní médium, které obsahuje až 10x větší plochu povrchu než běžné filtrační médium.

kola

kola

                    

Specifikace:

 width=

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

Y2ZkM
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: